Logo Kukaj.sk
Internet Service Provider

Referencie a naše projekty

To, že sme ako firma naozaj významným poskytovateľom dátových služieb, svedčia aj naši vybraní klienti, ktorí využívajú dátové služby a internet pre svoj biznis a každodennú potrebu.

Pre niektorých z nižšie uvedených klientov naša spoločnosť zabepečuje vstupné konektivity, hostingové a housingové služby, správu interných sietí, prenájom okruhov, VoIP telefóniu, alebo sme pre nich vybudovali siete na kľúč. 

 

tmr

 

TATRY MOUNTAIN RESORT

gino

GINO PARADISE Bešeňová

donovaly

PARK SNOW Donovaly

swan

SWAN a.s.

benestra

BENESTRA, s.r.o.

permon

Grand hotel PERMON

hako

HAKO a.s.

procar

PROCAR a.s.

esox

ESOX-PLAST s.r.o.

scanquilt

QUILTEX a.s.

tanap

SPRÁVA TANAP

slovanet

SLOVANET a.s

 

Okrem týchto referencíí stoji aj za povšimnutie náš projekt KUKAJ.SK

 

kukaj

Firma PROFI-NET s.r.o. sa venuje aj enviromentálnej výchove. Prostredníctvom našej siete a používaných technológií napomáhame pri výučbe prírodných vied na mnohých školách.

Už od roku 2011 spolupracujeme so správou Tatranského národného parku pri on-line prenosoch pod názvom KUKAJ.SK.

Tento projekt si získal milióny fanúšikov a každoročne sa snažíme divákom prinášať priamy prenos zo života zvierat a prírody spod Tatier. Tieto prenosy vysielame prostredníctvom internetu alebo prostredníctvom regionálnych TV kanálov.

Naša snaha a dielo neostala bez povšimnutia, a boli sme ocenený ministrom životného prostredia Slovenskej republiky za mimoriadne výsledky a dlhoročný prínos v starostlivosti o životné prostredie a rozvoji enviromentalistiky. Aj tento fakt nás neustále zaväzuje zdokonaľovať naše dielo a popri svojej profesionálnej činnosti sa tak venujeme aj podporným neziskovým projektom, ktoré robia radosť nie len nám, ale aj naším verným divákom.

2006 - 2017 © Profi-Net, s.r.o. & Profi@Net, s.r.o. - Internet Service Provider, Liptovský Mikuláš, všetky práva vyhradené.
© 2017, created by creative solution