Logo Kukaj.sk
Internet Service Provider

Datacentrum - Liptov Internet eXchange

PROFI-LIX je služba poskytujúca prenájom vyhradeného priestoru pre umiestnenie Vášho servera, alebo iných komunikačných zariadení v telekomunikačných miestnostiach našej spoločnosti s priamym napojením do SIXu.
Housingové služby poskytujeme prostredníctvom nášho housingového centra, ktoré je v súčasnosti najmodernejším zariadením svojho druhu na Liptove. V službe je zahrnutá celoročná podpora Helpdesku a údržba prvej úrovne ako je monitorované napájanie zákazníka, manuálne prepínanie záložných riešení, reštartovanie zariadenia a realizácie prepojenia medzi zariadeniami zákazníka a iného klienta v rámci housingového centra LIX. Housingové centrum obsahuje komplexný systém zdrojov napätia a záložný zdroj napájania UPS . Miestnosť je samozrejme klimatizovaná a monitorovaná kamerami.

Parametre služby PROFI-LIX:

  • Konektivita: 10 Gbit SIX + 4 Gbit zahraničie
  • Priestory sú dohľadované a monitorované kamerami
  • Zdroje napájania 48V.
  • Zálohované striedavé napájanie 230-240V/50 Hz, istič 16A. Záložný zdroj napájania UPS 3000 VA.
  • Klimatizácia
  • Požiarna a dymová ochrana.
  • Podpora Helpdesku a údržba 1. úrovne 24 hodín denne / 7 dní v týždni zahrňujúca monitorovanie napájania zariadenia zákazníka, manuálne prepínanie záložných riešení, a realizáciu prepojenia medzi zariadením zákazníka a iného poskytovateľa služieb v rámci LIX Centra.
  • Služba zahŕňa bezplatné reštartovanie zariadení v pracovnej dobe od 9.00 - 17.00 hod., mimo prac. doby je cena dohodou.

Výhody nového Housingového centra Liptov Internet eXchange:

Toto datacentrum, ako už aj jeho názov „LIX" hovorí, je určené hlavne pre klientov z Liptova, a preto je jeho výhodou to, že si klienti nemusia svoje zariadenia umiestňovať do Bratislavy a podobne. Práve tu v strede Slovenska sme postavili jedno profesionálne datacentrum, ktoré neustále budujeme a snažíme sa tak klientom ponúknuť nadštandardné podmienky pre umiestnenie vlastných technológii.

Ako postupovať pri objednávke služby:

Ak Vás naša ponuka housingových služieb zaujala, kontaktujte nás na adrese profi-net@profi-net.sk, prípadne na čísle 0918 150 150.

2006 - 2017 © Profi-Net, s.r.o. & Profi@Net, s.r.o. - Internet Service Provider, Liptovský Mikuláš, všetky práva vyhradené.
© 2017, created by creative solution